+421 907 474 426
Ubytovanie Tatranská Lomnica - Dvojlôžková izba

Ubytovanie Tatranská Lomnica – Dvojlôžková izba

Ubytovanie Tatranská Lomnica – Dvojlôžková izba v priestoroch chaty Biela Stopa vám ponúka krásne prostredie  Vysokých Tatier v spojení s komfortnými izbami, takouto izbou je aj  dvojlôžková izba v ktorej môžete nájsť dve oddelené lôžka  ku ktorým prislúchajú nočné stolíky, v šatníkovej skrini nájdete úložný priestor pre svoje oblečenie a batožinu. Dvojlôžkovú izbu nájdete na chate Biela Stopa až päť krát v rovnakom štandarde ako môžete vidieť na fotografiách. Ubytovanie v krásnom prostredí mesta Tatranská Lomnica na úplnej samote pri lese vám zaručí relax spojený s krásami Vysokých Tatier a skvelou atmosférou na chate Biela Stopa.

Ubytovanie Tatranská Lomnica - Dvojlôžková izba
Ubytovanie Tatranská Lomnica – Dvojlôžková izba
Ubytovanie Tatranská Lomnica - Dvojlôžková izba
Ubytovanie Tatranská Lomnica – Dvojlôžková izba

Vybavenie dvojlôžkovej izby :

  • 2 x samostatné lôžko
  • 2x nočný stolík
  • 1x stôl
  • 2x stolička
  • 1x šatníková skriňa

Ubytovanie Chata Biela Stopa

Chata Biela stopa ubytovanie v Tatranskej Lomnici na samote pri lese chata sa skladá z dvoch častí. Prvá časť chaty Biela Stopa pozostáva z piatich dvojlôžkových izieb. K tejto čašti chaty taktiež prislúcha spoločenská miestnosť v ktorej môžete stráviť čas pri  TV alebo spoločenských hrách pohodlie si urobíte na veľkej pohovke. Pre túto časť chaty pripadajú  spoločné sociálne zariadenia ktoré nájdete na chodbe. Chutné pokrmy si môžete pripraviť v komplet zariadenej kuchyni.

Druhá časť chaty Biela Stopa pozostáva z turistickej časti : Ubytovanie poskytujeme v štvorlôžkovej izbe s možnosťou troch prístelok dve sú v podobe rozťahovacej pohovky a jedna prístelka je zabudovaná priamo v poschodovej posteli, komfort je doplnený o TV a skriňu. V dvojlôžkovej  izbe nájdeme poschodovú posteľ s možnosťou prístelky pre jednu osobu na rozťahovacej  pohovke v izbe nájdete televízor a skriňu. Súčasťou turistickej časti je aj apartmán  ktorý sa skladá z jedného pevného lôžka, poschodovej postele a rozťahovacieho gauča ubytuje sa tu päť ľudí. Pod tieto izby spadá spoločná kuchyňa a sociálne zariadenie ktoré sa nachádza na chodbe.