+421 907 474 426
UBYTOVANIE V TATRANSKEJ LOMNICI

Chata Biela Stopa

Chata Biela stopa ubytovanie v Tatranskej Lomnici na samote pri lese chata sa skladá z dvoch častí. Prvá časť chaty Biela Stopa (Chata A – 200 € / chata A / noc) pozostáva z piatich dvojlôžkových izieb. K tejto čašti chaty taktiež prislúcha spoločenská miestnosť v ktorej môžete stráviť čas pri  TV alebo spoločenských hrách pohodlie si urobíte na veľkej pohovke. Pre túto časť chaty pripadajú  spoločné sociálne zariadenia ktoré nájdete na chodbe. Chutné pokrmy si môžete pripraviť v komplet zariadenej kuchyni.

Druhá časť chaty Biela Stopa pozostáva z turistickej časti (Chata B – 250 € / chata B / noc): Ubytovanie poskytujeme v štvorlôžkovej izbe s možnosťou troch prístelok dve sú v podobe rozťahovacej pohovky a jedna prístelka je zabudovaná priamo v poschodovej posteli, komfort je doplnený o TV a skriňu. V dvojlôžkovej  izbe nájdeme poschodovú posteľ s možnosťou prístelky pre jednu osobu na rozťahovacej  pohovke v izbe nájdete televízor a skriňu. Súčasťou turistickej časti je aj apartmán  ktorý sa skladá z jedného pevného lôžka, poschodovej postele a rozťahovacieho gauča ubytuje sa tu päť ľudí. Pod tieto izby spadá spoločná kuchyňa a sociálne zariadenie ktoré sa nachádza na chodbe.

Výborná poloha chaty zabezpečuje pobyt v pokojnom prostredí a zároveň dostupnosť väčšiny atrakcií, ktoré Tatranská Lomnica a jej okolie ponúka. V bezprostrednom okolí ubytovania sa nachádzajú rôzne reštaurácie, wellness centrá, futbalové ihrisko, tenisové kurty, lanový park a lezecká stena. Priamo v centre mestskej časti nájdete nádhernú Botanickú záhradu, Múzeum Tatranského Národného Parku, Ski Museum, Bobovú dráhu Tatrabob a v neposlednom rade nástupnú stanicu lanovky na Lomnický štít. V zime si zalyžujete na zjazdovkách lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica (7 min. chôdzou).
``POSTARÁME SA AJ O VAŠE ZÁŽITKY``

Chata Biela Stopa vám ponúka

Spolupracujeme len s tými najlepšími v rámci regiónu Vysoké Tatry

Fotogaléria

Chata Biela Stopa